Seyfullah Türksoy Çeçenistan gerçeği

400 yıldır kan ve gözyaşıyla sulanan, tarihin en acı sürgün dramlarına sahne olan Çeçenistan son 4 yıldır...Devamını Oku...

Rehberden

ALİLA NARGİLE CAFE
Kategori: Cafeler


Haber Manşetleri

BAKIRKÖY YAŞAM BAKIRKÖY YAŞAM - CHP Bakırköy ilçe başkanı Dilek BAKİ istifa etti Untitled Document
Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Vatan
Akşam Zaman Posta

Hava Durumu

Bugünkü Falınız

Bugünkü Burcunuz
CHP Bakırköy ilçe başkanı Dilek BAKİ istifa etti
Salı, 11 Ocak 2011

Image

CHP nin İstanbul daki tek kadın ilçe başkanı da milletvekili aday adayı oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Jeofizik Yüksek Mühendisi Dilek Baki, İstanbul 3. Bölge’den milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. CHP’nin İstanbul’daki 39 ilçe başkanı arasında tek kadın başkan olan Dilek Baki, bir yıldır bu görevi sürdürüyordu.

CHP Bakırköy İlçe Başkanı Dilek Baki, “CHP’nin, 2011 Haziran’ından itibaren iktidara geleceğine inancım tamdır. Bu iktidar yürüyüşünde, milletvekili adayı olarak CHP’ye büyük katkılarda bulunacağımı düşünüyorum. Yaklaşık bir yıl boyunca yürüttüğüm CHP Bakırköy İlçe Başkanlığı görevim sırasında, büyük özveriyle çalıştım. CHP Kurultayı sırasında da, çalışmalarımın takdir edildiğini gözlemledim. Özellikle örgütlenme konusundaki çalışmalarımın, siyasi kariyerim açısından önemli olduğunu düşünüyorum. 2011 milletvekili seçimlerinde de, bana destek veren CHP yönetiminin güvenini boşa çıkarmayacağım” dedi.

DİLEK BAKİ KİMDİR?

1989 yılında İstanbul Üniversitesi, Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Dilek Baki, Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, Yönetim, Organizasyon ve İşletme Politikası üzerine yaptı. 1987 yılında girdiği THY’da çeşitli kademelerde görev yaptı ve 2003 yılında THY İnsan Kaynakları Uzmanı görevinden ayrıldı. Halen Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanı ve Başdenetçi olarak çalışmaktadır.

TMMOB İstanbul Jeofizik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulunda görev yapmıştır. Bakırköy Kent Konseyi ve Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyesi olan Dilek Baki, 17 Ocak 2010 tarihindeki Bakırköy İlçe 8. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanı seçildi.
Dilek Baki, 1965 Eskişehir doğumlu, evli ve 1 çocuk annesidir.

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
küçük | büyük

busy
 
< Önceki   Sonraki >

Rehber İstatistik

Toplam 605 Kayıt ve 156 Kategori bulunmaktadır.

Site İstatistik

Bugün1231
Dün3605
Bu Hafta18827
Bu Ay87002
Toplam346020

E-Bülten Üyelik